Op GetawayDeals.nl boek je de leukste uitjes, weekendjes weg en vakanties voor de laagste prijs. Onze medewerkers hebben de beste reisdeals voor je samengesteld, altijd met hoge korting. De moederorganisatie van GetawayDeals.nl is Getaway Travel. Al 15 jaar is het de missie van Getaway Travel, om iedereen te inspireren de wereld te ontdekken, dát is wat we het liefste doen. En dat doen we naast GetawayDeals.nl ook op online reismagazines als Amerika.nl, Australie.nl en Azie.nl, mét liefde voor zowel mens als natuur. Hier kun je zien hoe Getaway Travel inspireert en adviseert.
GetawayDeals.nl is een samenwerking tussen Getaway Travel en Bookunited. Als je een reis, hotel of arrangement op GetawayDeals.nl boekt, boek je direct bij Bookunited. Door bij het bevestigen van je boeking te klikken op "Algemene voorwaarden" zie je bij welke partij je boekt en welke voorwaarden van toepassing zijn.
Niet ver van het gezellige centrum ligt Residence I Mirti Bianchi. Een modern appartementencomplex met zwembad, gunstig gelegen ten opzichte van zowel het centrum als het strand van Santa Teresa Gallura. Het historische centrum heeft een rijke geschiedenis, van nederzetting in de Romeinse tijd tot rovershol in de middeleeuwen: een verzamelplaats van piraten, smokkelaars en avonturiers.In de directe omgeving liggen gezellige pleintjes, restaurants, bars en winkels. Ontdek de prachtige omgeving met een (huur)auto. Voor sportievelingen bestaat er ook de mogelijkheid om een fiets te huren.
Let op: deze reis is o.b.v. eigen vervoer! Je kunt bijvoorbeeld met je eigen auto naar Genua rijden en vanaf daar met de veerboot naar Sardinië of boek een vlucht en huur een auto.
Residence I Mirti Bianchi beschikt over moderne appartementen in een gebouw met 2 verdiepingen in het centrum van Santa Teresa di Gallura. Deze accommodatie bestaat uit 2 gebouwen met een goed onderhouden tuin en een seizoensgebonden buitenzwembad. De appartementen zijn allemaal voorzien van een kitchenette, een televisie en een magnetron, evenals een gemeubileerd balkon of patio. Elk appartement heeft ook een badkamer met een douche. Het prachtige strand van Rena Bianca ligt op slechts 800 meter van de accommodatie.
Let op: Er is toeristenbelasting van toepassing. Dit kan tussen de € 0.50 - € 2,50 p.p.p.d. zijn. Dit varieert per periode en de leeftijd van de gasten.
De volgende kosten zijn exclusief en dienen ter plaatse te worden voldaan:
De volgende kosten zijn optioneel en dienen ter plaatse te worden voldaan: